۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين

برگزیده ها

عیادت دیویدبکهام از طوفان‌زده‌های فیلیپین
دیوید بکهام به عنوان سفیر یونیسف از مناطق طوفان زده فیلیپین بازدید کرد. در جریان این بازدید او برسر مزار درگذشتگان این حادثه حاضر شد، از کودکان بستری در بیمارستان صحرایی عیادت کرد و برایشان نقاشی کشید و با آنها همبازی شد. بکهام پس از بازدید از فیلیپین گفت: «دیدن کودکانی که در میان ویرانه‌ها زندگی عادی را ادامه می دادند، شگفت انگیز بود. من می خواهم به مردم سراسر جهان نشان بدهم که چگونه کمک‌های مالی سخاوتمندانه آنها تاثیر زیادی بر روی کودکان و خانواده‌ها داشته است.»
نمایشگاهی با نام "سقوط به زمین"
نمایشگاه "سقوط به زمین" که برای اولین بار در استرالیا برگزار می‌شود با ترکیبی منحصر به فرد و خارق العاده از مجسمه حیوانات می‌خواهد تداعی کننده رابطه حیوانات و طبیعت به شکل آغازین خود باشد.
طوفان ماهی
"اکتاویو ابورتو" عکاس کالیفرنیایی دوستار محیط زیست پس از سه سال تلاش به همراه دوست غواصش توانست تصاویری از اجتماع هزاران ماهی به شکلی خاص که تنها هنگام تولید مثل‌شان اتفاق می‌افتد را در پارک ملی مکزیک به ثبت برساند.
ایران در سی‌وپنجمین بهار آزادی
تصاویر پیش رو منتخبی از تصاویر منتشر شده از راهپیمایی یوم‌الله 22بهمن ماه در خبرگزاری مهر است.
کپک اما زیبا و دیدنی
"اکسیفرا" گونه‌ای از کپک است که به صورت خوشه‌ای بر روی چوب‌های مرده بوجود می‌آید. این گونه که رنگی بین قهوه‌ای و قرمز دارد و بر ساقه‌هایی باریک استوار است، در سال 1791 توسط ژان باتیست فرانسوا پیر کشف شد.
رونمایی از هیولای پلیس دبی
اولین تصاویر از هیولای 1001اسب بخاری پلیس دبی از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. پس از مک‌لارن، لامبورگینی، و فراری، حالا این بوگاتی ویرون است که به عنوان سوپرماشین پلیس دبی خودنمایی می‌کند.

پربیننده ها


نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2012 mehr mags All rights reserved